Pokemon GO’ya 100 yeni karakter geliyor!

Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada yayınlanan son güncel Starbucks broşürleri, ilginç bir gerçeği gözler önüne serdi. Söz konusu Starbucks, promosyon amaçlı dergisinin bir sayfasında, Pokemon GO hakkında bizlerle ilginç bilgiler paylaşılıyor. Denilen o ki, birkaç hafta içerisinde, Pokemonlara 100 yeni karakter eklenecek.

Oyunun geliştiricisi Niantic firması, şimdiye kadar söz konusu bu dedikoduları ne yalanladı ne de doğruladı. Bahsi geçen yeni karakterlerin çoğunluğu, Nintendo DS ve Nintendo 3DS için geliştirilen  Pokémon Gold ve Silver oyunlarından, mobil platformlara taşınacak.

8 Aralık 2016’da yayınlanan güncellemede, yeni karakterler, oyun tutkunları ile buluşacak. Diğer bir ilginç gelişmeyse tüm Starbucks şubelerinin artık bir Gym haline gelebilecek oluşu. Starbucks buna ilave olarak Pokémon Go logolu içeceklerde sunmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri; Vanilya, yaban mersini ve kahve üçlüsünden meydana gelen Frappuccino olacak. Telefonunda, Pokemon Go yüklü olanlar, bu içecekleri gayet ucuza olarak satın alabilecek.

Bir önceki yazımız olan Pokémon Go Tutkunlarına İyi Haber! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sizleri Facebook ve Twitter sayfalarımıza bekliyoruz!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir