Pokemon GO için yeni güncelleme geldi!

Nintendo ve Niantic ortaklığı ile aramıza katılan Pokemon GO çılgınlığı, iOS ve Android tutkunlarını tabiri caizse sokaklara dökmüştü. AR ve GPS tabanlı olan Pokemon GO oyunu, artık eskisi kadar popüler değil dediğimiz şimdilerde yeni bir güncelleme alarak yenilikler sunuyor. 12 Aralık’ta bir güncelleme daha alarak yeni Pokemon’lara kavuşacak olan Pokemon GO, şimdilik yeni güncellemesi ile aşağıda yer alan yenilikleri bizlere sunuyor.

  • Eğitimciler, Profesör Willow’a aynı anda birden fazla Pokémon aktarabilecek duruma geldi. Bu işlevi kullanmak için bir Pokémon tuşunu basılı tutmak yeterli.
  • GYM savaşı esnasında ve saldırı anında savaş ekranına Pokémon tipi simgeleri eklendi.
  • Buddy Pokémon’ınızın toplam şeker miktarı, Buddy bilgi ekranında takip edilebilir.
  • Bir arkadaşınızın yürüdüğü toplam km, şimdiye kadar yakaladığınız her Pokémon’un bilgi ekranına eklendi ve küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

Android için versiyon 0.49.1 ve iOS için versiyon 1.19.1 olan Pokemon GO güncellemesini uygulama mağazalarından yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaçan Pokemonları Takip Etmek başlıklı makalemizde Kaçak Pokemon Takip, Kaçan Pokemon Takip ve Pokemon Takip hakkında bilgiler verilmektedir.

Sizleri Facebook ve Twitter sayfalarımıza bekliyoruz!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir